Mbappe a Messi spojí své síly, aby pomohli Paříži vyhrát zápas

V šestém kole skupinové fáze Ligy mistrů sezóny 2022/23 Paříž porazila Juventus 2:1, Messi asistoval Mbappemu ke skórování, Bonucci vyrovnal a Mbappe pomohl Mendesovi ke vstřelení vítězného gólu.

Paříž v prvním kole doma porazila Juventus 2:1. V tomto zápase se Chiesa Jr. vrátil na lavičku, Messi a Mbappe zahájili hru a Neymar byl suspendován.

Ve 13. minutě šla Paříž do vedení. Messi nahrál šikmo. Mbappe si po souvislé přihrávce připsal střelu z dálky. Paříž vedla nad Juventusem 1:0! Ve 31. minutě Mbappe vysoko přestřelil z velké dálky.arsenal dres

Ve 33. minutě se Messi a Mbappe po krádeži míče před pokutovým územím trefili do zdi a přízemní střelu vyrazil Szczesny. Ve 39. minutě Juventus srovnal skóre, Locatelli prošel do pokutového území, Cuadrado se prohnul a odhlavičkoval míč na zadní bod, Bonucci lopatou skóroval, Juventus srovnal Paříž na 1:1! V prvním poločase oba týmy remizovaly 1:1.Manchester United Domácí Dres

V 77. minutě přidal Locatelli doplňující trefu, ale rozhodčí signalizoval při prvním gólu neplatnost ofsajdu. Paříž nakonec porazila Juventus 2:1. Díky vítězství Benficy 6:1 nad Maccabi Haifa se stejnými body, gólovým rozdílem a góly vstřelila Benfica ve venkovních zápasech více gólů (9) než Paříž (6), získala první místo ve skupině a Paříž se nakonec umístila na druhém místě. ve skupině.